13.06.2024

Sieć Nauczycielska Teatroteki Szkolnej

Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli, którzy znają i cenią portal www.teatrotekaszkolna.pl oraz wykorzystują w pracy pedagogikę teatru do ogólnopolskiej sieci współpracy i samokształcenia. Sieć Nauczycielska Teatroteki Szkolnej to grupa ekspercko-rozwojowa, skupiona wokół zasobów “Teatroteki Szkolnej”: bazy scenariuszy lekcji, materiałów edukacyjnych, webinariów, konsultacji psychologicznej i warsztatów.   

miniatura artykułu

Chcemy wraz ze szkolnymi ekspertkami i ekspertami zastanowić się, w jaki sposób można skorzystać z tego potencjału i go rozwijać. Integracja nauczycielek i nauczycieli wokół idei pedagogiki teatru oraz programu “Teatroteka Szkolna” ma potencjał więziotwórczy i rozwojowy, który będziemy eksplorować w twórczej i otwartej formule.

Sprawdźmy, co możemy zrobić razem!

Zapraszamy na pierwsze spotkanie sieciujące jeszcze przed wakacjami - 19 czerwca w środę w godz. 10:00-16:00 w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, ul. Jazdów 1. 

Na spotkaniu poznamy się i zastanowimy się wspólnie, co jest potrzebne gronu nauczycielskiemu w obszarze pedagogiki teatru i w jaki sposób możemy odpowiedzieć na te potrzeby, korzystając z potencjału Teatroteki Szkolnej.

Maksymalna liczba uczestników spotkania to 15 osób. Zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia wybranych zgłoszeń - na podstawie wykazanej w zgłoszeniu znajomości materiałów portalu i pomysłów na zaangażowanie w działalność sieci.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 12 czerwca 2024 r. Pytania prosimy kierować na adres: mszpak@instytut-teatralny.pl lub pod numerem telefonu 509977394.

 

Zapewniamy nocleg ze śniadaniem z 18/19 czerwca oraz obiad. 

Uczestnicy i uczestniczki pokrywają koszt dojazdu na spotkanie.

 

Pomysłodawczynie i koordynatorki sieci: Magdalena Szpak, Anna Zalewska-Uberman.

 

Zobacz też