• O nas ikona
 • 28.02.2023

  Argumentowanie przez działanie - webinarium Teatroteki Szkolnej

  15 marca o godz. 18 zapraszamy na kolejne Webinarium Teatroteki Szkolnej. Tym razem pod hasłem „Argumentowanie przez działanie”.

  miniatura artykułu

  Podczas webinarium podpowiemy, jak wykorzystać scenariusze do doskonalenia umiejętności formułowania własnych sądów, argumentowania ich, prezentowania, a także kształcenia umiejętności myślenia krytycznego. Wszystko po to, aby nasi uczniowie nie tylko dobrze zdawali egzaminy, ale także aby stawali się bardziej świadomi oraz kreatywni i osiągali w życiu zamierzone cele. 

   

  Prowadząca:
  Katarzyna Kanowska – polonistka i pedagożka teatru. Absolwentka studiów podyplomowych Pedagogika Teatru realizowanych we współpracy Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Teatralnego). Członkini Stowarzyszenia Małopolska Manufaktura Sztuki, w którym prowadzi warsztaty teatralne. Członkini Rady Programowej Fundacji „Zawsze warto”, w której od lat prowadzi projekty edukacyjne, m.in. Herbaciarnię Naukową. Liderka Teatroteki Szkolnej, nauczycielka w szkole muzycznej, koordynatorka programów i projektów edukacyjnych. Współautorka podręcznika przygotowującego do matury z języka polskiego.

   

  Spotykamy się 15.03.2023 o godz. 18.00-19.30 na profilu Teatroteki Szkolnej na Facebooku.

   

  Zobacz też

  diamond icon
  diamond icon