Aktualności

10.05.2021

Powrót do szkoły: Warsztat Teatroteki Szkolnej dla nauczycieli

Za kilka dni uczniowie i nauczyciele wrócą do nauki stacjonarnej. Jedni i drudzy przyjdą z bardzo różnym bagażem doświadczeń i całym wachlarzem emocji. Na czym skupić się podczas pierwszych spotkań? Jak wspierać uczniów w powrocie do szkoły? 

Teatroteka Szkolna zaprasza chętnych nauczycieli na warsztat, podczas którego będą mogli zastanowić się nad swoją rolą w powrocie do szkoły. Jak się przygotować? Jak wesprzeć uczniów i nie zapomnieć przy tym o sobie?

Zapraszamy nauczycieli do wymiany refleksji i pomysłów na ten temat.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Szpak, pedagożka teatru i trenerka procesów grupowych.

Warsztat odbędzie się 13 maja 2021 r. w godz. 16.00-18.30 na platformie Zoom.

Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w warsztacie, należy zarejestrować się poprzez formularz:

https://tiny.pl/rvw8r

Uczestnicy zapisani na warsztat otrzymają potwierdzenie drogą mailową.Od dziesięciu lat za sprawą programu TEATR POLSKA kilkanaście teatrów wyrusza w objazd po Polsce z jednym ze swoich spektakli. Sprawdźcie, czy w pobliskim domu kultury pojawi się któreś z nich!
 

15.09.2021

Szukacie inspiracji do poprowadzenia zajęć na początku roku szkolnego? Przypominamy konspekty, które pomogą Wam w poprowadzeniu pierwszych spotkań z uczniami!

12.08.2021

Uczestniczki pierwszej edycji programu Partnerzy Teatroteki Szkolnej łączą siły i budują sieć pomysłów na wspólne działania! "Wędrujący obiekt" to projekt realizowany podczas letnich miesięcy w kilku teatrach w całej Polsce.

03.08.2021

Odpowiadasz za działania edukacyjne w teatrze? Chcesz poznać innych pedagogów teatru, wymieniać się doświadczeniami, rozwinąć się, zyskać inspiracji i wsparcie? Zapraszamy Cię do Partnerów Teatroteki Szkolnej!

W sezonie 2021/2022 uruchamiamy nową edycję programu dla pedagogów teatru...

22.07.2021

Jako Teatroteka Szkolna chcemy Wam towarzyszyć w powrocie do szkolnych ławek i zachęcić do sięgania po nasze konspekty zajęć. 

25.05.2021