• O nas ikona
 • ZAPROŚ TEATROTEKĘ!

  Chcesz poznać bliżej Teatrotekę Szkolną?

  UWAGA: Z powodu pandemii COVID-19 moduł został zawieszony. Poinformujemy o jego wznowieniu.

  Zaproś nas do swojego teatru, ośrodka kultury, ośrodka doskonalenia nauczycieli. Pedagodzy teatru z naszego zespołu zaprezentują portal i przeprowadzą warsztaty dla nauczycieli pokazujące, jak wykorzystać metody teatralne w praktyce szkolnej, pokazujące możliwości wykorzystania tych narzędzi oraz zachęcające do poszukiwania własnych sposobów działań z nowymi mediami w kontekście pedagogiki teatru. W jaki sposób pedagogika teatru może być przydatna w działaniu szkolnym na lekcji lub na zajęciach pozalekcyjnych? Przyjrzymy się narzędziom umieszczonym na portalu „Teatroteka Szkolna” w praktycznym działaniu teatralnym, szukając najlepszych dla siebie metod pracy z uczniami. Prowadzący spotkanie to pedagodzy teatru współpracujący z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego.

  Spotkanie składa się z dwóch części:

  1

  Prezentacja portalu Teatroteka Szkolna (30 min)

  2

  Warsztaty narzędziowe: Jak wykorzystać metody pedagogiczno-teatralne w praktyce szkolnej? (2h) Maksymalna liczba uczestników to 25 osób. Możemy przeprowadzić równolegle maksymalnie dwie grupy warsztatowe. Instytut pokrywa koszty honorariów i podróży osób prowadzących warsztaty.

  Aby zaprosić Teatrotekę, napisz na adres: justyna.czarnota@instytut-teatralny.pl lub zadzwoń: 22 501 70 20. Skontaktuje się z Tobą koordynator programu „Teatroteka Szkolna” w celu ustalenia dalszych szczegółów.

  Nasze prezentacje: