Aktualności

29.05.2017

Prezentacja Teatroteki i warsztaty w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej

Wraz z Fundacją Artystyczną Młyn zapraszamy nauczycieli wszystkich poziomów nauczania na spotkanie w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, gdzie pedagodzy teatru związani z portalem poprowadzą warsztaty „Jak wykorzystać pedagogikę teatru w szkole?"

Nauczyciele z Warszawy i okolic będą mieli okazję poznać bliżej nasz portal i wziąć udział w bezpłatnych warsztatach pokazujących, jak wykorzystać metody pedagogiczno-teatralne w pracy w szkole  na lekcjach języka polskiego i na zajęciach pozalekcyjnych. We współpracy z Fundacją Artystyczną Młyn organizujemy spotkanie dla nauczycieli, które składa się z krótkiej prezentacji portalu połączonej z warsztatami, których punktem wyjścia są wybrane konspekty zajęć i ćwiczenia zamieszczone na naszej stronie. Zapraszamy!

02.06 godz. 16.00 – 19.00 | SCEK, ul. Jezuicka 4, Scena na Poddaszu IIIp.

Zapisy pod numerem telefonu: 519 672 356 lub mailem: projekty@fundacjamlyn.pl

Napisz, co myślisz o naszym portalu!

Wypełnij krótką ankietę online
Zależy nam na Twojej opinii o Teatrotece Szkolnej. Chcemy się dowiedzieć, kto korzysta z naszych zasobów oraz co i jak moglibyśmy poprawić, żeby portal mógł lepiej odpowiadać na Twoje potrzeby. Dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi i sugestie dotyczące portalu.

16.01.2018

Do Gdańska przyjechaliśmy 12 stycznia na zaproszenie Oliwskiego Ratusza Kultury. Liczni przybyli nauczyciele pracowali w dwóch grupach: w jednej analizowali teatralnie bohaterów na podstawie konspektu „Teatralna charakterystyka bohatera” Agnieszki Szymańskiej i...

16.01.2018

W Kołobrzegu odwiedziliśmy nauczycieli ze Szkoły Podstawowej numer 8. Pracowaliśmy wokół mitu o Prometeuszu. W  małych grupach przypominaliśmy sobie losy tego bohatera prezentując poszczególne kluczowe sytuację i bohaterów.

16.01.2018

Coraz częściej trafiamy do szkół! W końcówce zeszłego roku odwiedziliśmy dwie podstawówki i liceum. A szykują się kolejne wyjazdy!

16.01.2018

W końcówce ubiegłego roku mieliśmy przyjemność gościć w dwóch placówkach Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach i w Ciechanowie. Poniżej krótka relacja z obu tych wizyt.

16.01.2018